Kariéra

Projektový manažér

Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): dohodou (3 zložkový systém)
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer alebo živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie celého projektu od A po Z
  • plánovanie jednotlivých fáz projektu
  • organizačné zabezpečenie procesov a koordinácia podľa schválených harmonogramov
  • pravidelný reporting vedeniu spoločnosti o reálnom stave projektu
  • participácia na komunikácii s partnerskými spoločnosťami ( investor banky, úrady, štátne organizácie...)
  • zodpovednosť za dodržanie celkového rozpočtu a ekonomiky a tým súvisiacej
Riadenie projektu v sebe zahŕňa aj nasledovné oblasti :
  • zabezpečenie povolení súvisiacich so stavebnou činnosťou a kolaudáciou
  • výber stavebnej spoločnosti , kontrola fakturácie , manažovanie technického dozoru investora
  • udržiavanie vzťahov s klientmi a riešenie prípadných zmien , či odovzdávanie priestoru
  • riadenie predaja , PR aktivít, reklamy a marketingu
  • koordinácia tímu ( od tejto pozície sa preto očakáva aj koordinácia tímu : účtovník, predajca, technický dozor, engineering, architekt, právnik...)

Iné výhody

  • podpora stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
  • postupná participácia na veľmi zaujímavých projektoch
  • pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov možnosť dlhodobej stability , spolupráce a kariérneho rozvoja
  • pri nástupe vysoká podpora vedenia a celého tímu

Informácie o výberovom konaní

Výkon tejto pozície je veľmi náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Veľkou výhodou je riadenie projektov v rovnakej oblasti. Minimálne 1 až 2 projekty, ktoré sa uzatvorili až do predajnej fázy sú však nutnou podmienkou. Je to veľmi rôznorodá a náročná práca, ktorej výkon predstavuje beh na dlhú trať. Na druhej strane však poskytuje slobodu organizovania času a zaujímavé inovačné projekty. Je vhodná pre tých, ktorí sa chcú presadiť zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť aj v kariérnom rebríčku a v neposlednom rade veľmi dobré finančné ohodnotenie. Máte obchodného ducha ? Nemáte problém učiť sa neustále na sebe pracovať?

Na začiatku sa môžete oprieť o kompetentný tím , ktorý Vám rád pomôže . Neskôr sa od Vás očakáva úspešné dokončenie zvereného projektu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie: stredná škola, vysoká škola (stavebný alebo ekonomický smer)
  • Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Počítačové znalosti: užívateľská znalosť práce s PC ( MS Office, Internet ) - Vodičský preukaz: B
  • Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • preukázateľné výsledky v riadení projektov v danej oblasti ( minimálne 1 - 2 projekty )
  • ochota prevziať zodpovednosť a koordinovať projekty dlhodobej povahy spojená s prekonávaním neustálych bariér
  • základné ekonomické vzdelanie
  • znalosti v oblasti finančného plánovania rozpočtov - NUTNOU PODMIENKOU
Tel.: +421 2 321 017 21
E-mail: itb@itb.sk