.Buď náročný

Sme nároční na svet okolo seba, na mesto, jeho architektúru. Sme nároční na seba, vlastné projekty, na našich dodávateľov aj zamestnancov. Buď náročný aj ty. Pre krajšie mesto, pre lepšie bývanie.

Kódex dobrého developera

.Buď náročný na lokalitu

Výber správnej lokality je pre naše projekty kľúčový. Na dané miesto sa chodíme pozerať v rôznych obdobiach dňa, posudzujeme jeho vhodnosť z mnohých aspektov. Snažíme sa pochopiť jeho silu a potenciál. Vždy tam ale musí byť pocit, že tu by sme chceli byť doma. Pretože len v dobrej lokalite sa budú ľudia dobre cítiť.

.Buď náročný na dispozície

Vieme, že neexistuje jedna dobrá dispozícia pre všetkých. Neurčujeme, ako majú ľudia bývať, ale počúvame, čo potrebujú, čo sa im páči. Naše projekty sa vyznačujú vysokou mierou flexibility, v mnohých si klienti môžu posúvať okná, balkóny, meniť dispozície. Pre každého klienta sa snažíme ušiť jeho bývanie na mieru.

.Buď náročný na architektúru

Jednou z našich priorít je architektonická kvalita projektov. Na začiatku celého procesu sú vždy diskusie a úvahy, kto v danom projekte bude bývať. Kto sú budúci obyvatelia, aký majú životný štýl, postoje a názory. To všetko potom prenášame do samotného dizajnu a architektúry. Nenavrhujeme byty, ale bývanie.

.Buď náročný na realizáciu

Pri našich projektoch sa orientujeme na kvalitu. Vyberáme spoľahlivých dodávateľov, kvalitné materiály a preverené technické riešenia. Všetko v súlade s najnovšími trendmi v oblasti dizajnu a technológií, rešpektujúc životné prostredie. Projekty staviame a zariaďujeme tak, aby sme v nich sami chceli bývať. Aj po rokoch.

.Buď náročný na občiansku vybavenosť

Budujeme mestotvorné projekty pre ľudí, ktorí pracujú, cestujú, nakupujú, relaxujú, starajú sa o deti. Myslíme na našich budúcich obyvateľov a ich potreby v rámci každodenného života, a preto je dôležité plnohodnotné napojenie na maximálnu škálu služieb a dopravnú infraštruktúru.

Ak si aj Ty náročný a chceš vedieť viac o našich aktivitách, podujatiach a novinkách, prihlás sa do nášho newslettera.


Zrealizované aktivity

Čerešne DOD

ČEREŠŇOVÉ DNI OTVORENÝCH DVERÍ

Vždy máme radosť, keď môžeme byť pri tom, ako naše projekty „ožívajú“. Priestor naberá nový zmysel, keď ho zaplnia ľudia. Takáto príležitosť sa nám naskytla v tretí októbrový víkend, keď sme po prvý raz otvorili dvere na Čerešniach pre širokú verejnosť. Stretnutie s našimi klientmi a so záujemcami o komunitné bývanie v Dúbravke dopadlo na jednotku. Spoločne sa nám podarilo vytvoriť príjemnú, neformálnu atmosféru, kde sa nik nenáhlil a ostalo dosť času na diskusie aj bohatý program. Návštevníkom sme zabezpečili komentované prehliadky vybraných bytov a prostredníctvom odborných workshopov sme ich zoznámili s trendmi v oblasti fitnes a zdravej výživy. Kým rodičia debatovali o bývaní v Čerešniach s autormi projektu, najmenší hostia sa zabávali v detskej zóne. Ako správni hostitelia sme sa postarali aj o znamenité občerstvenie. Podávali sa francúzske palacinky, newyorské hotdogy a fantastická (ako inak, čerešňová) limonáda. Dni otvorených dverí v Čerešniach si nenechalo ujsť vyše 600 návštevníkov. Ďakujeme, bolo nám veľkým potešením!

ITB hody

STRETNUTIE NA DÚBRAVSKÝCH HODOCH

Stretnutia v príjemnej atmosfére, to je naše! V Dúbravke sa počas štvrtého septembrového víkendu konali tradičné Dúbravské hody a náš tím na nich, pravdaže, nemohol chýbať. V stánku s logom ITB sme Dúbravčanom prezentovali dva z našich projektov, ktoré veľkou mierou prispeli k rozmachu tejto mestskej štvrte – Čerešne living a MAMAPAPA. Fanúšikom sme s hrdosťou predstavili aj nový projektový model a podelili sa s nimi o aktuálne informácie z výstavby či o zaujímavosti zo zákulisia našej práce. A pretože hody sú aj o zábave, okrem rozprávania o našich projektoch sme tiež prichystali „projekty“ pre deti, zábavný fotobox, stavanie stavebnice, dokonca let balónom!

NÁROČNÉ ČÍTANIE

NÁROČNÉ ČÍTANIE

V rámci našej iniciatívy “Buď náročný” vám prinášame “Náročné čítanie“. Pravidelne pre vás odomkneme jeden zaujímavý článok podľa nášho výberu na portáli www.dennikn.sk. Vyberáme pre vás témy urbanizmu, mestského rozvoja, histórie architektúry i najmodernejších architektonických a developerských riešení, ktoré ste mohli zhliadnuť na dennikn.sk. Odteraz si ich budete môcť prečítať až do konca.

Aktuálne sme pre vás odomkli nasledovné články:

Dobrý výlet v Abelande

Dobrý výlet v Abelande

Boli sme na Dobrom výlete v čarovnej gazdovskej dedinke Abeland, len kúsok od Bratislavy. Uchvátil nás život v dedinke, kde ľudia žijú bez vymožeností modernej doby a živia sa len tým, čo sami vypestujú a vyrobia. A čo čaká návštevníkov Abelandu? Výroba vlastného syra, jazdenie na koňoch, prehliadka dedinky, streľba z luku či moržovanie kukurice. Výlet je ideálny pre všetky rodiny s deťmi, ktorí chcú vypnúť od moderných technológií a ponoriť sa do prostého života minulosti. Viac informácií o tomto výlete a mnohých ďalších nájdeš na stránke www.dobrevylety.sk, vďaka ktorej ti približujeme zaujímavé miesta na trávenie voľného času v Bratislave a okolí.

Dobrý trh

Dobrý trh

Máme radi dobré veci a máme radi Dobrý trh. Na tom septembrovom naši architekti radili ľuďom, ako si upraviť dispozíciu bytu či ako správne zariadiť detskú izbu. Viedli sme aj otvorenú diskusiu na tému „živá ulica“ a pre deti sme pripravili interaktívnu stavebnicu. Návštevníci mali možnosť pozrieť si výstavu študentských prác na tému „revitalizácia Mickiewiczovej ulice“.

Dobrý bus

Dobrý bus

Stretli ste v uliciach mesta náš ITB Dobrý autobus? Nielenže je nápadne farebný, ale užijete si v ňom kopu zábavy. Cestujúci už mali možnosť počas jazdy zažiť koncert skupiny Chick2Chick, pobaviť sa na stand-up show Michaela Szatmaryho alebo sa naučiť hrať na fujare s Martinom Brxom, ktorý učil aj Stevena Seagala. Nedávno si prišli na svoje aj cestujúce deti, pre ktoré bola určená balónová show. Na zástavke vystupovali s rozkošnými balónovými zvieratkami.

Dobré výlety

Dobré výlety

Ak aj vy riešite každý víkend otázku, kam sa vybrať s deťmi, pozrite si Dobré výlety. Tipy na výlety v Bratislave a okolí sú pre každého, náročné aj krátke, na pešo i bicyklom. Nové miesta, zaujímavé turistické trasy, krásy prírody, hrady či zámky, všetko nájdete na www.dobrevylety.sk alebo sa zastavte u nás na Mickiewiczovej 9 pre brožúrku.

Ochrana osobných údajov

 

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube