Kariéra

Architekt – junior

Druh pracovného pomeru:
                živnosť (fakturácia
Termín nástupu:
                dohodou
Ponúkaný plat
                dohodou (fix + odmeny + bonusy)
                + bonusový systém

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za dodržiavanie termínov
  • zodpovedá za správnosť PD
  • zhotovuje PD vo všetkých stupňoch PD
  • na projekte pracuje pod vedením seniora tímu
  • na základe zadania zhotovuje technickú dokumentáciu (textovú a grafickú - výkresovú časť)
  • zúčastňuje sa koordinačných projektových porád na vyzvanie seniora tímu
  • zapracováva vyvolané zmeny a pod., prejednáva ich s profesiami a v spolupráci s interným projekčným tímom
  • architektonickej kancelárie ich zapracováva do projektu
  • zhotovuje koordinačnú výkresovú dokumentáciu (koordinačné výkresy)
  • zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov, normových požiadaviek STN

Zamestnanecké výhody, benefity

  • budú spresnené pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca
Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • stavebné, architektúra, stavebné materiály

Počítačové znalosti - používateľ

  • AutoCAD - pokročilý
  • Archicad ; záujem o BIM projektovanie (záujem naučiť sa pracovať v novom softvéri) ; (pokročilá znalosť výhodou)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2-3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Ak Vás baví projektovanie, organizovanie, kontrola a vytváranie nových vecí, neváhajte nás kontaktovať.

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania - pozemné stavby, architektúra
  • skúsenosti s projektovaním pod vedením  arch. seniora aspoň 2-3 roky
  • technické myslenie
  • praktický prístup
  • kreatívny prístup k práci
  • prehľad o aktuálnej architektúre
  • samostatnosť, schopnosť samostatne riešiť problémy
  • flexibilitu, aktívnosť, iniciatívu, vysoké pracovné nasadenie
  • komunikatívnosť

Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala, môžete nám poslať Váš životopis na mailovú adresu: info@sebolichy.sk

Ochrana osobných údajov