Asistentka

Miesto práce:
               Bratislava
Druh pracovného pomeru:
                TPP
Mzda:
                1000 eur + 100 eur ako mesačná pohyblivá zložka pri splnení povinností, vyplácaná raz za štvrťrok

Náplň práce

  • preberanie a spracovanie pošty, aj elektronickej
  • komunikácia s klientmi, partnermi, stránkami, aj telefonická
  • administratívne činnosti
  • podávanie občerstvenia návštevám (káva, čaj)
  • udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch, najmä v zasadačkách počas celého dňa
  • drobné nákupy

Požiadavky na zamestnanca

  • požadované vzdelanie: stredná škola, vysoká škola
  • počítačové znalosti: užívateľská znalosť práce s PC ( MS Office, Internet )
  • jazykové znalosti: anglický jazyk – bežná komunikácia
  • vodičský preukaz: B
  • pozícia vhodná pre absolventa: áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • príjemné vystupovanie
  • komunikačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni
  • schopnosť prevziať zodpovednosť
  • pracovitosť
  • lojálnosť

Ochrana osobných údajov