Kariéra

Technik vybavovania reklamácií

Miesto práce:
                Bratislava
Termín nástupu:
                dohodou
Ponúkaná odmena:
                fix 2 100 €
Druh pracovného pomeru:
                živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedný za budovu Wallenrod po technickej stránke
  • Komunikácia so správcom, dodávateľmi jednotlivých prác, opráv..
  • Evidencia reklamácií v bytových projektoch
  • Posúdenie reklamácií osobne alebo zabezpečenie posúdenia zo strany zazmluvnených dodávateľov
  • Komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi stavby
  • Komunikácia s právnym zástupcom vo veciach reklamácií
  • Navrhovanie opatrení a riešení uplatnenej reklamácie
  • Ukončenie a vyhodnotenie reklamácií
  • Vedenie štatistík reklamácií
  • Aktualizácia reklamačných postupov

Iné výhody

  • podpora stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá má ambíciu ďalšieho rastu
  • postupná participácia na zaujímavých projektoch
  • pri dosahovaní výsledkov možnosť ďalšieho kariérneho rozvoja
  • podpora manažmentu a tímu pri ďalšom vzdelávaní a  know-how transfer
  • práca v mladom kolektíve, podpora tímu pri začlenení sa do procesu

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie: stredná škola, vysoká škola (stavebný smer) + min. 2ročná prax v oblasti stavebníctva
  • Počítačové znalosti: užívateľská znalosť práce s PC ( MS Office, Internet )
  • Vodičský preukaz: B
  • Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikatívnosť, asertivita, efektivita, samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, dôslednosť,  orientácia na cieľ, technické myslenie, systematickosť

Ochrana osobných údajov