Napísali o nás

Ako vyzerajú štvorizbové byty v projekte Čerešne fine living? V jednom sme sa boli pozrieť

Článok

19.08.2020


Pri tvorbe interiéru štvorizbového bytu v projekte Čerešne fine living v bratislavskej Dúbravke jeho autorka vychádzala nielen z potrieb mladej trojčlennej rodiny, ale aj celkového genia loci atypickej bytovej výstavby komunitného charakteru, v ktorej sa nachádza.

Krásne výhľady sa núkajú zo strany obývačky do zelene a okolitých kopcov a v časti nočnej zóny bytu do uzatvorených prepojených dvorov s vybavením ako crossfitové a detské ihrisko či susedská záhradka s bylinkami. A netreba zabúdať ani na ďalšie benefity, ako sú spoločná strešná terasa, klubovňa či recepcia, naplánovana je aj škôlka. Všetko v pestrom duchu filozofie, že byt je viac než iba miesto na bývanie. Veď nie náhodu získali Čerešne fine living od odbornej poroty ocenenie CIJ Awards za Najlepší rezidenčný development roka 2019 s jedinečnou architektúrou, vysokou kvalitou stavby, s dôrazom na komunitné spolužitie a prémiový štandard.

Architektka Alica Danielová sa rozhodla k návrhu vzorového bytu pristúpiť v duchu tejto filozofie a vytvoriť synergiu medzi exteriérom a interiérom. Dôraz kládla na nadčasovosť, štýlovo tu prevláda minimalistický moderný dizajn s jemným náznakom retra. „Snažila som sa vytvoriť priestor, s ktorým sa budúci majiteľ zžije a bude sa v ňom cítiť príjemne. Napokon, dobrý interiér je ten, ktorý užívateľa nerozptyľuje, ale vytvorí s ním symbiózu,“ hovorí autorka.


Celý článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: https://www.doma.sk/interier/ako-vyzeraju-stvorizbove-byty-v-projekte-ceresne-fine-living-v-jednom-sme-sa-boli-pozriet/ 

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube