Napísali o nás

Bývanie v Kolískach zaujme lokalitou, lesom aj benefitmi pre rodiny s deťmi

Článok

13.10.2020 | Pekné bývanie


Výborná lokalita, blízkosť lesa a množstvo benefitov pre rodiny s deťmi. Tak možno v skratke opísať to, čo ponúka bývanie v obytnom komplexe Kolísky v Záhorskej Bystrici. Ako by sa nám bývalo, sme sa boli presvedčiť na vlastné oči vo vzorovom byte.

Rozloha: 82,33 m2, 3-izbový vzorový byt

Základ tvorí jednoduchý koncept v škandinávskom štýle, neutrálne farebné ladenie dáva priestor na dotváranie vhodnými doplnkami podľa fantázie budúcich majiteľov. Biela, sivá, hnedá, piesková pôsobia vzdušne a zároveň útulne. S tým ide ruka v ruke aj výber kvalitných materiálov. V otvorenej kuchynsko–obývacej zóne to je drevená podlaha, ktorá pocitovo „zahrieva“ tento priestor. Ten je vďaka veľkorysým oknám a západnej orientácii plný svetla. Pri zariaďovaní architektka nemala mantinely a pri jeho tvorbe sa nemusela podriaďovať želaniam konkrétneho zákazníka, no na druhej strane bola pred ňou výzva, aby daný byt oslovil čo najväčšiu cieľovú skupinu. Tou sú prevažne (nie však iba) rodiny s deťmi.

Celý článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: https://www.doma.sk/interier/byvanie-v-koliskach-zaujme-lokalitou-lesom-aj-benefitmi-pre-rodiny-s-detmi/

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube