Napísali o nás

Čerešne fine living definujú sviežu podobu prémiového bývania v meste

13.11.2019 | www.stavebnictvoabyvanie.sk


Úspešný bytový projekt v bratislavskej Dúbravke pokračuje druhou fázou. Vyniká prémiovým štandardom, ktorý prináša nielen do bytov, ale aj do nebytových priestorov a okolitého vybavenia. Práve vďaka tomu si vyslúžil výstižné označenie Čerešne fine living.

Ak hľadáte nové, moderné a zároveň komfortné bývanie v Bratislave, možno i vy prídete novým Čerešniam na chuť.Čerešne sa stali známymi predovšetkým jedinečnou architektúrou, vysokou úrovňou štandardu, kvalitou spracovania, nadčasovosťou, dôrazom na komunitné bývanie a skvelou polohou.

  


 V tej istej atraktívnej lokalite v mestskej časti Bratislava – Dúbravka teraz spustili predaj až 218 nových bytov, ktoré posúvajú už i tak vysoký  štandard na ešte vyššiu úroveň. Tá uspokojí aj naozaj náročných. Posúďte sami. Štandardným vybavením nových bytov bude celý rad prémiových prvkov, ktoré zvýšia komfort vášho bývania. Stačí spomenúť napríklad obklady a sanitu svetoznámej značky Villeroy Boch, drevené podlahy s nášľapnou vrstvou z dubovej dyhy alebo vyššie interiérové dvere slovinskej značky Lipbled.

Celý článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: https://www.stavebnictvoabyvanie.sk/byvanie/3861-ceresne-fine-living-definuju-sviezu-podobu-premioveho-standardu

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube