Napísali o nás

Developerské projekty, ktoré diktujú tempo Bratislave: Tieto stavby menia obraz Slovenska

Článok

17.08.2020


Development nehnuteľností na Slovensku je horúcou témou, ktorej sa pravidelne chytajú odborníci, médiá, samosprávy, ale aj verejnosť.

Nový bratislavský development možno rozdeliť do viacerých skupín. Zatiaľ čo jedna sa snaží o extravagantné office mrakodrapy v novom mestskom downtowne, druhá ponúka kvalitné rodinné bývanie v rozrastajúcich sa mestských častiach. Nechýbajú, samozrejme, ani architektonicky výnimočné stavby v luxusnom segmente.

Každý developer však postupuje podľa odlišných priorít – zatiaľ čo jedna spoločnosť uprednostňuje inovácie a novovznikajúce trendy, druhá sa drží tradičných postupov. Aj preto pri výbere novej nehnuteľnosti odporúčame sledovať filozofiu samotného developera.

Ani jeden z prístupov, samozrejme, nie je nesprávny – pri pojme developer si však človek bežne predstaví odvážne biznis stavby v centre diania, no netreba však zabúdať ani na bytovú zástavbu. Práve tá totiž určuje kvalitu nášho života.

Celý článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: https://www.startitup.sk/developerske-projekty-ktore-diktuju-tempo-bratislave-tieto-stavby-menia-obraz-slovenska/

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube