Napísali o nás

Kto si rozdelil trh s bytmi

Novinka

01.06.2022


The Slovak Spectator zostavil rebríčky v kategóriách kancelárske projekty, bývanie, obchodné priestory a priemyselné nehnuteľnosti. Naša spoločnosť sa ocitla na 9. priečke spomedzi Najväčších developerov Rezidenčných nehnuteľností.

Aké boli kritéria pre zostavenie rebríčka?
The Slovak Spectator vychádzal z údajov, ktoré mu poskytli developeri. Hlavnými kritériami na určenie poradia boli plocha rozostavaných projektov (ku koncu roka 2021), plocha dokončených rezidenčných projektov a počet predaných bytov v uplynulom roku. Do vzorca sa zaratúvali aj hodnoty za projekty skolaudované v rokoch 2019 až 2020 a plocha plánovaných projektov, pri ktorých sa už začal proces EIA. Výsledkom je 9. priečka, a to vďaka naším projektom Čerešne fine living, Kolísky Záhorská Bystrica a Gansberg Koliba.

Dopyt po bývaní aj naďalej rastie. „V ITB Development venujeme aktuálne všetku energiu dokončeniu 2. fázy projektu Čerešne Lake, ktorej dominantou bude vodná lagúna a chýbať nebudú ani, pre nás tradičné, komunitotvorné prvky - ihriská, kočíkovacie dráhy a spoločné dvory,“ hovorí Ivan Rolný, člen predstavenstva a dodáva: „Zároveň už pripravujeme všetko potrebné pre štart predaja ďalšej fázy.“
Okrem čísel – množstva skolaudovanej a rozostavanej plochy či počtu bytov, kladieme v ITB dôraz aj na komunitu a kvalitný verejný priestor pre súčasných i budúcich obyvateľov našich projektov. „V Čerešniach meníme sídlisko na mesto. Postupne tu pribudne prvé námestie v Dúbravke a vznikne aj najväčšia zelená oddychová zóna v rezidenčnom projekte v Dúbravke, s 17 300 m2 zelene,“ uzatvára Rolný.


 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube