Napísali o nás

Pred pätnástimi rokmi začínali na Miletičke. Dnes udávajú trendy

22.05.2019 | www.toptrendy.sk


Začiatky značky ITB Development siahajú ešte do éry katalógových domov. Odvtedy sa však toho veľa zmenilo. V priebehu svojej 15-ročnej činnosti firma úspešne ustála turbulentné roky, kedy pravidlá odvetvia menila svetová hospodárska kríza a z pôvodne dvojčlenného tímu architektov s ambíciou preniknúť do developerskej brandže je dnes firma s 50 zamestnancami. Spoločne dbajú na to, aby projekty s podpisom ITB Development dokonale reflektovali meniace sa nároky klientov. Majitelia firmy sa pri príležitosti osláv 15. výročia rozhodli pre netradičnú, osobne ladenú bilanciu, v rámci ktorej sa retrospektívne ohliadajú za míľnikmi spoločnosti.

„Bolo to trochu bizarné, keď si k nám ľudia chodili kupovať luxusné byty a prišli do starých kancelárií v spustnutej budove na Miletičke. Kým sme sa dostali do Wallenrodu, museli sme prejsť hodný kus cesty,“ vybavuje sa v spomienkach Igora Lichého, ktorý ako architekt spolu s Tomášom Šebom založili developerskú spoločnosť. Oni sú dôkazom toho, že rokmi sa veci môžu jedine zlepšovať. Samozrejme, ak viete, na čo sa pripraviť a kedy využiť moment prekvapenia vo svoj prospech.


 
Ekonomická kríza na konci minulého desaťročia sa však dotkla aj ich. A za to, že sa dokázali preklenúť cez toto neľahké obdobie, vďačia okrem iného Ivanovi Rolnému so skúsenosťami nadobudnutými v bankovom sektore. Ten sa k nim pridal v tej správnej chvíli. K dvojici architektov sa pridal ako odborník na financie.  „Paradoxne sme zistili, že kríza je motorom inovácií. Sami sme videli, že nás namotivovala, aby sme stále skúšali niečo nové,“ reaguje na to, aké bolo toto obdobie Ivan Rolný. 

Celý článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: https://www.toptrendy.sk/trendy/1371-pred-paetnastimi-rokmi-zacinali-na-mileticke-dnes-su-udavaju-trendy
Zdroj: www.toptrendy.sk

Ochrana osobných údajov

 

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube