Napísali o nás

Toto sú najluxusnejšie byty v Bratislave

Článok

13.10.2020 | Startitup


Realitný trh sa vyvíja veľmi rýchlo a počas posledných rokov ceny bytov prudko vzrástli. Bratislava predstavuje samostatnú kategóriu čo sa týka cien bytov a ich kvality. 

Gansberg Koliba

Ide o prvý rezidenčný projekt, ktorý záujemcom dokáže uľahčiť rozhodovanie pomocou jedinečnej kategorizácie bytov – Garden, City View, Quiet a Premium. Časť Garden je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí chcú žiť v súlade s prírodou. Byty majú záhrady plné zelene, ktoré sú vhodné na grilovačky. V kategórii Garden sú 3-4-izbové byty s predzáhradkou- Byt s výmerou interiéru 104,7 m2 stojí 580 900 €.

Byty kategórie City View sú určené pre ľudí, ktorí si potrpia na luxusný výhľad. Každý z týchto bytov sa môže pochváliť aj kombináciou bývania v prírode len pár minút od mesta. Všetky byty majú terasu, ktorá rozširuje ich úžitkovú plochu. 4-izbový byt s výmerou interiéru 117,8 m2 a exteriéru 21,97 m2 má cenu 659 000€.

Ľudia, ktorí chcú žiť v meste, no zároveň mať pokoj a ticho, si môžu zvoliť bývanie v bytoch kategórie Quiet. Kategória Quiet ponúka útulné 2- až 3-izbové byty s výmerou až do 139 m2 vrátane exteriéru. Napríklad 2-izbový byt na 2. poschodí stojí 298 200 €.

Poslednou kategóriou je Premium. Každý z bytov disponuje priestrannými a vzdušnými miestnosťami, ktoré sú vhodné na večierky a rodinné oslavy. Táto kategória obsahuje veľké štvor- a päťizbové byty, ktorých súčasťou je aj terasa. Ceny štvorizbových bytov sa pohybujú v rozhraní medzi 599 600 € až 659 000 €.

Celý článok si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz: https://www.startitup.sk/luxus-a-dychvyrazajuce-vyhlady-toto-su-najluxusnejsie-byty-v-bratislave/

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube