Ži s ITB

Čerešne najpredávanejším projektom v Dúbravke za rok 2015

Článok

26.04.2016 | ITB


Dúbravka sa stáva v poslednom čase atraktívnou lokalitou pre developerov aj záujemcov o nové bývanie. Výhodou je dobrá dostupnosť do centra mesta, rýchle napojenie na diaľnicu, ako aj mestská hromadná doprava na všetky smery. Na druhej strane poskytuje táto lokalita pokojné bývanie v príjemnom zelenom prostredí a možnosť úniku pred zhonom veľkomesta. Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť pre každodenné nákupy, vzdelanie či športové vyžitie.

Aj to sú dôvody, pre ktoré táto mestská časť ožíva a onedlho tu vyrastie niekoľko novostavieb. Veľmi nás teší, že spomedzi všetkých nových projektov pripravovaných v Dúbravke mali minulý rok najväčší úspech práve naše Čerešne. Bytový komplex ponúka spolu 173 bytov, pričom jednotlivé bytové domy sú navrhnuté tak, aby vytvorili súkromný dvor s bohatou zeleňou pre príjemné voľné chvíle všetkých obyvateľov.

Od spustenia predaja prvých bytov v máji  sa ku koncu minulého roku predalo až 64 bytov, čo v porovnaní s konkurenciou robí z Čerešní najpredávanejší projekt v Dúbravke za rok 2015. Veľmi nás teší záujem klientov o náš bytový dom a zároveň nás poháňa vpred, aby sa už čoskoro mohli aj oni tešiť zo svojho nového bývania. Začiatkom roka sme z dôvodu štartu výstavby celý areál oplotili. Pokračovali sme výrubom náletových drevín a následným čistením celého pozemku. Na prelome marca a apríla sme už vytýčili aj polohy inžinierskych sietí a v prácach ďalej napredujeme. 

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube