Ži s ITB

Dúbravské Čerešne začínajú s výstavbou

Novinka

26.02.2016 | ITB


Výstavba nášho rezidenčného projektu Čerešne na bratislavských Poliankach sa už pomaly rozbieha. Po tom, ako sme v decembri minulého roka získali právoplatné stavebné povolenie sme sa s chuťou pustili do práce. Z dôvodu bezpečnosti sme celý areál oplotili, upratujeme a ďalej budeme pokračovať  výkopovými prácami. 

Na stránku projektu www.ceresne.sk sme pridali aj praktickú hypokalkulačku. Môžete si tak pohodlne prezrieť byty a ihneď jednoducho vypočítať mesačnú splátku svojej budúcej hypotéky. Stačí zadať konkrétne parametre hypotéky podľa vašich požiadaviek a máte okamžitú spätnú väzbu pre vaše rozhodovanie. Mimochodom, Čerešne boli minulý rok najpredávanejším projektom v Dúbravke.

Komplex Čerešne je rozšírením už stabilnej štvrte smerom k centru mesta. Súčasťou projektu bude aj materská škola situovaná priamo v objekte. Jednotlivé budovy vytvoria uzavretý vnútroblok, v ktorom budú mať obyvatelia k dispozícii detské ihrisko, športovisko aj komunitné záhradky na pestovanie vlastných byliniek či zeleniny. Celý komplex je osadený v tichom zelenom prostredí v úzkom spojení s okolitou prírodou.

Viac o projekte na www.ceresne.sk
 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube