Ži s ITB

Interiérové vertikálne záhrady

Novinka

22.06.2017


Viete aká je farba roka 2017? Globálny líder v nastavovaní trendov v tejto oblasti, spoločnosť Pantone, každý rok stanovuje farbu roka. Celý svet módy, interiérového dizajnu a reklamy je tým ovplyvnený. Tento rok je to „greenery“, žlto-zelený odtieň, avšak variácií sa naskytuje mnoho. Momentálne je v pozadí akási potreba návratu k spojeniu s prírodou, je to upokojujúca farba s ohlasom na spoločenskú a politickú situáciu, reaguje na túžby po omladení.

V interiérovom dizajne sú možnosti obstarania nábytku a doplnkov v tejto farbe rôznorodé, avšak skvelým riešením je primiešať zelenú do vášho bývania aj použitím väčšieho množstva rastlín. My obľubujeme vertikálne záhrady, ako máme v našom zrealizovanom objekte kancelárskych priestorov Wallenrod v exteriéri aj interiéri. Taktiež sú krásne riešenia zelene na fasáde v prebiehajúcom projekte Kolísky.

Odporúčame aj v byte pokojne aplikovať vertikálnu záhradu alebo vytvoriť police s väčším množstvom rastlín, ako môžete vidieť v našich priestoroch ITB. Veľmi jednoducho si tiež môžete vyrobiť obraz s namaľovanými listami alebo aj zarámovaný herbár. Ide o milé detaily, avšak významne dotvárajú celkovú atmosféru. V našej kancelárii v centre mesta sa s kúskom prírody v tejto forme cítime skvele. Klienti, ktorí nás navštevujú v predajnom centre v našom priestore vo Wallenrode na Mickiewiczovej 9, často obdivujú u nás tieto nápady. Cítia sa tu inšpiratívne, čo je prístup, ktorý máme v každej z našich realizácií. Radi privítame záujemcov o bývanie v našich projektoch u nás v kancelárii v pracovných dňoch od 9:00h.-17:00h.

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube