Ži s ITB

KOLÍSKY: KOMBINÁCIA VÝHOD DOMU A BYTU. V NAJVYŠŠOM ŠTANDARDE

Článok

14.12.2016


Túžite po bývaní v pokojnom rodinnom prostredí s dostatkom súkromia a slobody, no nechce sa vám starať o údržbu domu? Zaujímate sa o najnovšie trendy a „vychytávky“ v stavebníctve, no márne po nich pátrate v klasických bytových projektoch? Máme pre vás riešenie – projekt Kolísky v sebe kombinuje najvyšší štandard, súkromie na úrovni rodinného domu a bezstarostnosť bytového projektu.

Váš nový domov si môžete vytvoriť tak, ako naozaj chcete
Kolísky sú projekt pre náročných a tomu je prispôsobený aj základný štandard vybavenia, ktorý je na úrovni nadštandardu v iných bytových projektoch. „Obyvatelia Kolísok majú možnosť si svoj budúci domov prispôsobiť presne podľa svojich predstáv. Okrem výberu značkovej sanity, najkvalitnejších drevených podláh či interiérových dverí, majú možnosť posúvať nielen priečky, ale aj okná či balkóny na fasáde bytového domu.  Podľa vlastných predstáv si môžete zmeniť dokonca aj počet izieb v byte.

Na tepe doby v dizajne aj technológiách
Okrem návrhu architektúry a dizajnu, ktoré viete výrazne ovplyvniť, vás v novom domove čakajú všetky najmodernejšie, no odskúšané technologické „vychytávky“, ktoré zaručujú najvyšší možný komfort a úsporu. Okná s kvalitným izolačným trojsklom vám pomôžu výrazne obmedziť tepelné straty pri vykurovaní, rovnako ako kvalitné zateplenie minerálnou vlnou. V každom byte je príprava na podlahové kúrenie a stropné chladenie – dve najprogresívnejšie technológie manažmentu teploty. Stropné chladenie je u nás zatiaľ málo známe, svet ho však už objavil – predstavuje doteraz najzdravšiu a najefektívnejšiu alternatívu ochladzovania na trhu. Hlavným zdrojom tepla a ohrevu vody sú tepelné čerpadlá s plynovým pohonom, ktoré predstavujú ekologickejšiu a tiež efektívnejšiu alternatívu k štandardnému vykurovaniu. Vďaka týmto opatreniam sa všetky objekty v Kolískach radia do energetickej triedy A1.

Nechajte sa „ukolísať“ luxusom
Príjemná nízkopodlažná výstavba prináša svojim klientom súkromie porovnateľné s rodinným domom. Ktorý rodinný dom si však môže dovoliť výťah? Kolísky si dávajú záležať na bezbariérovom prístupe aj v rámci nízkopodlažnej zástavby, výťahy sa preto nachádzajú vo všetkých bytových domoch. Ak chcete bývať uprostred zelene, no zároveň nie ste vášnivým záhradníkom či domovníkom, máme pre vás dobrú správu: o všetku zeleň vrátane netradičných vertikálnych záhrad sa postará profesionálny záhradník. Ak by ste sa však chceli realizovať, k dispozícii sú komunitné záhrady a je úplne na vás, ako a či ich budete využívať.   

Pokojný a bezpečný domov
Štyri bytové domy v najvyššej energetickej triede A1 a byty z kvalitných materiálov. V exteriéri vás zaujme spoločné detské ihrisko, ktoré je bezpečným miestom pre deti, dospelých zas motivuje outdoorový crossfit či venčisko pre psov. Vaše autá budú v bezpečí v podzemnej garáži s prípravou na nabíjanie elektromobilov. Projekt sa nachádza uprostred pokojnej štvrte, vzdialenej od ruchu mesta, ktoré však vďaka dobrému napojeniu zostáva na dosah. Kolísky sú pripravené splniť požiadavky naozaj náročných klientov, ktorí dokážu oceniť možnosti lokality a majú vzťah ku kvalite. 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube