Ži s ITB

KONTI hlavným dodávateľom stavby v projekte MAMAPAPA

Novinka

08.11.2016


Jedinečný projekt bývania pre mladé rodiny MAMAPAPA v bratislavskej Dúbravke už pozná meno svojho hlavného dodávateľa. Developer projektu, ITB Development a.s., podpísal 7. novembra 2016 zmluvu na dodávku stavby so slovenskou spoločnosťou KONTI a.s. z Bratislavy, ktorá má široké portfólio realizácií z oblasti výstavby a rekonštrukcie rezidenčných aj komerčných budov. Hlavný dodávateľ začne s aktivitami na pozemku v najbližších dňoch, pričom nadviaže na práve ukončené infraštruktúrne stavebné práce.

MAMAPAPA je prvým projektom v Bratislave, ktorý sa v maximálnej možnej miere zameriava na potreby rodín s deťmi. Je situovaný v príjemnom prostredí, ktoré okrem zelene ponúka aj výhľad na Malé Karpaty. Lokalita zároveň ponúka dobrú dostupnosť do mesta, napojenie na diaľničný obchvat a dobrú občiansku vybavenosť. V MAMAPAPA sa nachádza 115 jedno- až štvorizbových bytov. Okrem veľkorysých exteriérových ihrísk projekt ponúkne aj jeden výnimočný prvok – priamo v parteri jednej z budov sa bude na ploche 500 m² nachádzať voľnočasový priestor, ktorý bude slúžiť celej komunite na relax a zábavu. Obyvatelia domu budú mať k dispozícii aj strešnú terasu.

Spoločnosť KONTI a.s. pôsobí na trhu od roku 2003. Za sebou má viaceré projekty z oblasti rezidenčnej výstavby, administratívnych a nákupných centier, ale tiež parkovacích domov a priemyselných objektov. Za realizáciu IPP Park Hrad získala KONTI  a.s. Cenu združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva, kvalitu realizácie budovy SCHMITZ CARGOBULL –  predajný servis návesov ocenili Cenou zväzu stavebných podnikateľov Slovenska za mimoriadnu kvalitu stavebného diela dosiahnutú netradičnou technológiou.

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube