Ži s ITB

MAMAPAPA – zamiesené na dobré bývanie v Dúbravke

Článok

26.02.2016 | ITB


To, že v dnešnej dobe mladí stále viac odkladajú založenie rodiny a ostávajú dlhšie bývať u rodičov, je štatistikami potvrdený fakt. Dôvodov, prečo je to tak, je určite viacero a každý má tie svoje. Za hlavnú podmienku osamostatnenia však mladí považujú zariadenie vlastného bývania. A to je veľká investícia a neľahké rozhodnutie, ktoré asi najviac sťažuje a odďaľuje proces odletu z rodičovského hniezda.

Alebo to nemusí byť celkom tak? My sme sa rozhodli uľahčiť mladým možnosť získať vlastné bývanie a založiť si vlastnú rodinu vďaka nášmu novému „dieťaťu“- projektu MAMAPAPA v Dúbravke. Novostavba MAMAPAPA prinesie do tejto lokality kvalitné a zároveň dostupné rodinné bývanie – s dobrými dispozíciami a za dobré ceny. V ponuke je 115 jedno- až štvorizbových bytov pre mladých ľudí a mladé rodiny s deťmi. V okolí nájdete všetko, čo potrebujete (alebo v blízkej dobe potrebovať budete). Jasle, materskú školu,  základnú školu či detské ihrisko.

A to najlepšie na tomto projekte? Snažili sme do neho vniesť všetko, čo v nás vyvoláva pocit rodiny, detstva a života v komunite. Preto MAMAPAPA ako prvý projekt v Bratislave ponúkne komunitný priestor na prízemí s veľkosťou viac ako 400 m2, ktorý budú môcť využívať všetci obyvatelia MAMAPAPA, ale aj obyvatelia z okolia. Vznikne tak úplne nový rozmer bývania, kde môžu všetci obyvatelia fungovať ako jedna veľká rodina.

Už ostáva len oznámiť mladým, že MAMAPAPA čaká na nových veľkých aj malých obyvateľov a je čas založiť si alebo rozšíriť rodinu. Na sv. Valentína sme sa teda vybrali do ulíc a obdarovali mladých zaľúbencov úsmevným darčekom. So sloganom projektu „Zamiesené na dobré bývanie“ sme v centre mesta a v jednom z najnavštevovanejších kín v Bratislave rozdávali letáčiky s prepichnutým prezervatívom, ktorý mal symbolizovať, že už naozaj niet na čo čakať ☺  (viď obrázok v galérii)

O tom, že to mladých zaujalo a pobavilo svedčí aj výsledok kampane – zvýšená návštevnosť nášho webu www.mamapapa.sk, kde sa prišli na projekt pozrieť bližšie. Rozpačité, ale aj vtipné reakcie z akcie sme navyše zachytili aj na videu, ktoré si môžete pozrieť TU

Viac o projekte na www.mamapapa.sk

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube