Ži s ITB

Pozrite si nové vizualizácie interiérov bytov Mamapapa

Článok

26.04.2016 | ITB


V bytovom dome Mamapapa chceme priniesť kvalitné a dostupné bývanie vhodné najmä pre mladých ľudí a rodiny s deťmi. Svieži koncept celého projektu je postavený na pokojnom rodinnom živote a sile komunity. To sa odráža aj v riešení jednotlivých bytov, pretože dispozičné riešenie je dôležitým kritériom  pri výbere vlastného bývania.

Celý komplex pozostáva zo 110 bytov a 12 apartmánov. Výber je naozaj pestrý, v ponuke sa nachádzajú 1 a 1,5- izbové, 2 a 2,5- izbové, 3 a 3,5- izbové či 4-izbové byty.  Dispozície sú riešené veľmi rozumne a priestor je využitý maximálne efektívne. Nenájdete v nich žiadne zbytočné a „hluché“ miesta. Šikovné dispozície priam podnecujú  kreatívny prístup k riešeniu interiéru. My sme pre vás pripravili aj niekoľko návrhov na inšpiráciu.

V prepojených priestoroch pôsobia ako deliace prvky rôzne zabudované úložné priestory a nábytkové zostavy. Členenie jednotlivých denných častí bytu je materiálovo aj farebne zladené. Byty sú navrhnuté v súlade s modernými potrebami na bývanie a praktické využitie priestoru. Navyše sme sa aj v tých najmenších bytoch snažili zapracovať balkóny či lodžie a poskytnúť obyvateľom krásne výhľady na okolie. Vďaka tomu sú byty príjemne presvetlené a zeleň sa stáva súčasťou interiéru.

Viac o projekte MAMAPAPA na stránke www.mamapapa.sk

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube