Ži s ITB

Projekt Sokolská Residence je právoplatne skolaudovaný

Článok

25.01.2018


Kolaudačné rozhodnutie v projekte Sokolská Residence je už právoplatné. Stalo sa tak nedávno, dňa 12.1.2018. Zaostrite! Ešte stále máte šancu stať sa jeho obyvateľom. Posledný voľný byt sme ponúkli do predaja. Bývajte v prírode a centre mesta zároveň.

Výnimočný projekt Sokolská Residence sa nachádza v blízkosti Horského parku a Slavína. V srdci mesta nás víta moderná architektúra, ktorá sa snúbi s prírodou. Ide o komorný projekt s bytmi s výbornou dispozíciou a vysokým štandardom povrchov a zariaďovacích predmetov značiek Laufen Pro, Geberit alebo Rako. Byty majú vysoké hliníkové trojsklené okná bez parapetných dosiek zabezpečujúce dostatočné preslnenie priestoru. Sú tiež vybavené elektrickými exteriérovými žalúziami, či vnútornými bezfalcovými dverami nadštandardnej výšky so skrytými pántmi. Veľkoformátové drevené podlahy sú v rámci štandardu. Je tu možnosť zriadenia krbov na najvyšších podlažiach. Na terasách sú drevené podlahy z exotického dreva.

K dispozícii je ešte posledný, veľkorysý 3-izbový byt na 4.podlaží, s interiérovou výmerou nadštandardných 90 m2. To umožňuje vychutnávať si priestrannú obývačku s kuchyňou s rozlohou 40 m2, ako aj využívať samostatnú práčovňu. K bytu navyše prislúcha terasa, ktorá má 11 m2. Sokolská Residence ide priestrannými dispozíciami proti prúdu, keďže trendom na trhu je zmenšovanie veľkosti bytov.

Informácie o poslednom voľnom byte si môžete pozrieť tu.

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube