Ži s ITB

Toto sme my v ITB: jogínka Linda

Článok

29.01.2019


Zoznámte sa! Linda Lelovská patrí už tri roky do ITB tímu a ako manažérka predaja nehnuteľností má na starosti kľúčovú stránku našich projektov. Keď práve nesedí za počítačom nad zmluvami alebo na klientskom stretnutí, venuje sa počas voľného času behu, je na joge, boxe či v posilňovni. Linda udržiava rovnováhu medzi profesionálnym a súkromným životom aj vďaka športovým aktivitám a rozhodne si nenechá ujsť príležitosť zapojiť sa s kolegami do firemných teambuildingových aktivít, ako beh či wakeboarding. 
 
My v ITB vieme, čo si Linda zalieva každé ráno pred tým, ako odpovie na prvý e-mail, aj ktorý zo zverených developerských projektov je jej srdcovou záležitosťou. Teraz to môžete zistiť aj vy! 

Prostredníctvom osobných videovizitiek sme sa rozhodli priblížiť vám ľudí, ktorí vám prinášajú výnimočné miesta na bývanie. Pretože tak ako každý stavebný materiál potrebuje kvalitný tmel, aj my sme presvedčení, že ľudia v ITB „tmelia“ naše projekty – svojou profesionalitou, ľudským prístupom a jedinečnosťou. Keď všetky tri veličiny spojíte dohromady, výsledkom je čistá, neriedená inšpirácia, ktorá sa šíri sa celým kolektívom.

Všetky otvorené pozície nájdete tu: https://www.itb.sk/kontakt

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube