Ži s ITB

Unikátny veľkometrážny byt pre najnáročnejšieho majiteľa

Článok

09.12.2015 | ITB


Využite našu aktuálnu ponuku unikátneho veľkometrážneho bytu, ktorého dispozíciu je možné do detailu nastaviť podľa predstáv budúceho majiteľa. Bývajte presne tak, ako chcete. Máme pre vás pripravených 228m2 interiérového a až 267 m2 exteriérového priestoru.

Byt sa nachádza na 7., najvyššom podlaží novostavby Sokolská Residence s 33 bytmi. Autormi stavby sú Architekti Šebo Lichý, dvakrát nominovaní na Cenu za architektúru (CE-ZA-AR). Na finálnom riešení bytu sa budú Tomáš Šebo a Igor Lichý osobne podieľať.

Dispozíciu bytu je možné nastaviť do detailu podľa predstáv majiteľa. Medzi možnosti patrí napríklad viac ako 100-metrový obývací loft s výhľadom na 3 svetové strany (západ, juh a východ), 4 spálne, 3 kúpeľne, obývacia izba spojená s kuchyňou, predsieň a šatník. Každý deň spolu 228 m2 stvorených pre vaše pohodlie.

Až 267 m2 na 3 terasách dodáva bytu panoramatický 360° výhľad na všetky dominanty Bratislavy. Slavín, celé centrum mesta či horský park budú dennodenne dopĺňať váš domov. Najväčšia z terás, s rozlohou 177 m2, je perfektná pre každý večierok, vírivku alebo ranné cvičenie. K bytu patria až 3 parkovacie státia a samozrejmosťou je pivničná kobka.

Bývajte presne tak, ako chcete. Konzultácie s interiérovým dizajnérom sú súčasťou klientskeho servisu. Štandard zahŕňa hliníkové okná a drevené podlahy.

Diplomatická štvrť pod Slavínom je nielen bezpečnou, ale aj exkluzívnou adresou, ktorú v najbližších rokoch nečaká ďalšia výstavba. Lokalita má stopercentnú občiansku vybavenosť, pešiu prístupnosť centra mesta i pokojnú atmosféru.

Termínom dokončenia Sokolská Residence je jar 2016.

Viac na www.sokolska.sk

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube