Ži s ITB

Veľká pomoc sa skladá z malých dielikov

Novinka

28.02.2022


Situácia na Ukrajine nám nie je ľahostajná. To, že akákoľvek krajina napadne suverénny susedný štát, je nezlučiteľné s hodnotami, ktorým veríme a ktorými žijeme. Preto sme, spolu s kolegami z ateliéru Architekti Šebo Lichý, intenzívne hľadali spôsob, akým vieme pomôcť.

Tam, kde slová podpory už nestačia, a treba pomôcť tým, ktorí konfliktom trpia najviac, sme sa spoločne rozhodli pre príspevok mimovládnej neziskovej organizácii Človek v ohrození vo výške 20 000 €.

Organizáciu Človek v ohrození môžete podporiť aj vy, a to ľubovoľným príspevkom na ich webe alebo formou prázdnej SMS na číslo 837. Hodnota SMS je 5 €.

Pre rodiny, ktoré sú nútené opustiť Ukrajinu, ponúkame byt v našom projekte Kolísky Záhorská Bystrica, pomocou iniciatívy Kto pomôže Ukrajine. A aj naďalej intenzívne hľadáme ďalšie ubytovacie kapacity, aby sme mohli pomôcť, tým, čo to potrebujú najviac.

Materiálnu pomoc, no najmä dostupné bývanie môžete ponúknuť aj vy prostredníctvom vyplneného dotazníka iniciatívy Kto pomôže Ukrajine.

 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube