Ži s ITB

V rámci danej cenovej kategórie najvyšší možný štandard

Novinka

16.08.2017


Realitný trh je u nás v rozkvete a s množstvom developerských projektov sa kvalita ponuky zlepšuje, čo nás veriac-neveriac úprimne teší kvôli nášmu mestu a jeho obyvateľom. Tak ako v iných oblastiach ekonomiky, konkurencia akceleruje inovácie a vylepšuje celkovú úroveň produktov a služieb. Pozorujeme to aj v oblasti nehnuteľností. Na trhu sú vždy lídri a nasledovníci. My si neustále volíme byť prvou kategóriou. S objemom developerských projektov, stúpa aj kvalita štandardov bytov, ktoré sú poskytované ako základný balík. Už dlhé roky v našich realizáciách starostlivo vyberáme najvyšší možný štandard, aký je k dispozícii.

Pri rokovaniach s dodávateľmi sa snažíme získať pre našich klientov v rámci nami stanoveného rozpočtu, čo najvyššiu kvalitu. Vďaka skvelým vzťahom vieme zaobstarať výnimočné produkty, ktoré sú na vyššej úrovni než v danom momente v porovnateľných projektoch na trhu.

Už ste počuli, akí sme nároční v projekte Gansberg? V štandarde sú zahrnuté napríklad obklady a sanita top značky Villeroy & Boch, podlahové kúrenie, jednolamelové drevené podlahy od EuroParket Slovakia, hliníkové okná s izolačným trojsklom, interiérové dvere z drevenej dyhy výšky 210 cm, alebo terasové dosky z exotickej dreviny. V projekte Kolísky poskytujeme moderné technológie ako podlahové kúrenie, stropné chladenie, tiež krb, prvotriedne drevené podlahy, výberovú sanitu a možnosť nabiť si v garáži svoj elektromobil.

Odporúčame pri výbere bývania porovnávať na trhu aj tieto fakty, ktoré sa stávajú nesmierne významnými pri samotnom užívaní nehnuteľnosti. Komfort pre náročných je našou devízou. 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube