Ži s ITB

Výnimočný projekt Kolísky privedú na svet skúsení odborníci z Konti a.s.

Článok

14.12.2017


Projekt Kolísky z dielne ITB Development získal k realizácii oceňovaného dodávateľa Konti a.s. Spolu v bratislavskej Záhorskej Bystrici postavíme výnimočné bývanie, v ktorom sa bude spájať život veľkomesta s pokojom prírody. Výstavba tohto projektu tak definitívne dostala zelenú.

Pri svojich projektoch vždy vsádzame na istotu, na najkvalitnejších dodávateľov. Pri projekte Kolísky sme podpísali zmluvu o dielo so spoločnosťou Konti a.s., ktorá sa zaoberá výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb.

Podobne ako my aj Konti a.s. stavia na individuálnom prístupe ku klientovi. A podobne ako my za tento prístup získavajú ocenenia. Medzi najúspešnejšie projekty spoločnosti Konti a.s. patrí redizajn interiérov bratislavského nákupného centra Aupark alebo rekonštrukcia obchodného domu IKEA.

Konti a.s. získalo za stavbu Schmitz titul Stavba roka 2006. V súťaži Stavba roka 2011 sa Obytný súbor Senec Gardens umiestnil na treťom mieste v internetovom hlasovaní Cena verejnosti 2011. V nasledujúcom ročníku súťaže bola ich stavba Hromadné garáže ocenená Cenou Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva - ABF Slovakia. Hodnotu, ktorú Konti a.s. vytvára ocenili v roku 2016 ich zákazníci tržbami prevyšujúcimi 15 miliónov eur.

Precíznosť, kvalita a inovácie robia z Konti a.s. nášho ideálneho partnera. „Už na prvý pohľad je jasné, že Kolísky sú iný typ bývania – bývanie pre náročných. Tak ako sme nerobili kompromisy v návrhu projektu, nebudeme ich robiť ani v samotnej realizácii. Preto sme sa rozhodli pre Konti, s ktorým máme výborné skúsenosti už z projektu MAMAPAPA,“ hovorí Igor Lichý, architekt z vedenia spoločnosti ITB Development.

Zástupca dodávateľa Richard Čechovič sa k opätovnej spolupráci s nami vyjadril podobne: „S ITB Development sme spolupracovali už na úspešnom projekte MAMAPAPA, preto vieme, že ideme do kvalitného partnerstva s developerom, ktorý sa snaží dvíhať štandardy na každom kroku. Nepochybujem, že spolupráca na projekte Kolísky bude podobne produktívna a úspešná.“

Projekt Kolísky v sebe spája najkrajšie aspekty života vo veľkomeste a života v prírode v premyslenom prevedení. Moderné podlahové kúrenie a prípadné stropné chladenie zabezpečia maximálnu mieru pohodlia. Každý byt je nadštandardne vybavený trojlamelovými drevenými podlahami, kvalitnými dverami od Sapeli, prvotriednymi kúpeľňovými komponentmi z oceľovo-titánovej zliatiny smaltovanými čisto prírodnými materiálmi a vyrábanými nemeckou rodinnou spoločnosťou Bette, či obkladmi a sanitou od Villeroy & Boch. Podobne štedro je zariadený aj exteriér súkromného dvora, v ktorom sa bude nachádzať crossfitové cvičisko a najmodernejšie detské ihrisko.

Ochrana osobných údajov

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube