Ži s ITB

ZAISTITE SI LACNÝ ÚVER PRI KÚPE NOVOSTAVBY UŽ TERAZ

Novinka

26.05.2017


Od júla bude získanie hypotéky opäť o čosi ťažšie ako dnes. Dokonca sa pre zvýšenie vyžadovanej finančnej rezervy k úveru na bývanie nemusíte dostať vôbec. My v ITB však máme pre vás riešenie, ako sa tejto situácii vyhnúť a získať bezproblémové financovanie na kúpu novostavby od ITB Development.

Banky už dnes preverujú, či vám pri splácaní úveru zostane z príjmu dostatočná finančná rezerva. Od júla sa však výška rezervy zvyšuje na 10 % a bude ďalej rásť (od januára 2018 sa bude požadovať 15 % a od júla 2018 až 20 %). Toto zvyšovanie finančnej rezervy vám pri nižšom príjme môže znemožniť získanie úveru na bývanie.
 
Naše riešenie vám pomôže vyhnúť sa tomuto riziku. Spolu s hypotekárnym partnerom sme pre vás vytvorili produkt špeciálne pre financovanie novostavieb ITB Development. Keď teraz požiadate o úver, schvália vám ho ešte podľa dnešných pravidiel a zároveň si zaistíte najnižší úrok. Ak od schválenia úveru po jeho čerpanie úroky stúpnu, vaša sadzba sa meniť nebude. A ak by úroky klesli, automaticky klesne aj vaša sadzba.
 
Schválením úveru sa k ničomu nezaväzujete. Ak úver nakoniec nebudete potrebovať, žiadny problém. Nemusíte ho čerpať vôbec alebo vyčerpáte len toľko, koľko budete v danom čase potrebovať.
 
Ak zvažujete kúpu bytu v niektorom z projektov ITB, nechajte si teraz schváliť úver a získajte atraktívnu opciu najlacnejšieho financovania vašej nehnuteľnosti.
 
Viac informácií k tejto ponuke vám poskytne náš hypotekárny špecialista Pavol Szikora na szikora@hypomakler.sk alebo telefonicky na 0948 732 723 a 0911 828 747.
 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube