Ži s ITB

Zažite svoj vysnívaný byt vo virtuálnej realite

Novinka

31.10.2017


Kupovať novostavbu je dnes ešte jednoduchšie vďaka moderným technológiám. Inovátorské spoločnosti ako ITB Development ich používajú medzi prvými. Sú medzi nami aj takí, ktorí si nevedia s istotou predstaviť niečo, čo ešte nemôžu reálne vidieť. Potom sme aj takí, ktorí máme kvetnatú fantáziu, ale je skvelé pri vážnych záležitostiach, ako je kúpa bytu, posúdiť skutočnosť. A to nám umožňuje virtuálna realita! Vďaka nej nadobudli počítačové hry, medicína či poznávanie histórie iný rozmer. NASA využíva túto technológiu na tréning astronautov. Spoločosť GrandPANO stavia virtuálne byty od základov a vytvorila ich aj pre nás.

Záujemca o kúpu nehnuteľnosti v MAMAPAPA alebo v Kolískach má možnosť prísť priamo do klientského centra ITB Development na Mickiewiczovej 9 a prejsť sa svojim potenciálnym bytom, jeho balkónom, terasou, vonkajšími dvormi, spoločnými priestormi, či strechou. Pomocou senzorov a špeciálnych okuliarov si môžete pozrieť zariadenie, dekorácie a všetky detaily, ktoré sa okolo vás nachádzajú. Viete meniť farby podláh, dlažieb a obkladov v kúpeľni. Môžete sa pozrieť kamkoľvek, dokonca aj pod stôl. Svetlo, materiály, nábytok i meniteľné štandardy pôsobia realisticky aj vďaka spolupráci vývojárov s konkrétnymi výrobcami nábytku. Reakcie klientov a ich detí sú často krát úsmevné. Výber bytu sa mení z vážnej pasívnej aktivity na zábavnú a dokonca akčnú činnosť. S virtuálnou realitou navštevujeme externe organizované podujatia, ako napríklad Dúbravské hody tento rok, kde sa tento zážitok stal hitom pre návštevníkov.

Do projektov virtuálnej reality sú vložení ľudia, zvieratá, počasie, jednoducho život, aby sa všetko správalo a reagovalo ako v skutočnosti. Iba vtedy má zákazník pocit, že nie je len divák, ale že je súčasťou niečoho väčšieho. Klienti sa po pár minútach vžijú do virtuálneho priestoru a počas jeho návštevy sa správajú úplne autenticky.

Dnes je možné navodiť akékoľvek prostredie a vyvolať pocit porovnateľný s realitou. Vďaka tomu kupujúci v oblasti novostavieb, konečne získali nástroj, ktorý tu vždy chýbal. Veľmi zaujímavé je prepojenie virtuálnej reality s medicínou, kde táto technológia dokáže výrazne pomôcť pri liečení, či so školstvom, kde je možné pri preberaní histórie navštíviť akúkoľvek pamiatku, ktorá už neexistuje.

Virtuálnu prehliadku projektu Kolísky si môžete rezervovať tu a to isté na projekte MAMAPAPA si môžete dohodnúť tu.
 

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube