Ži s ITB

Zážitok vo full MHD

Novinka

10.10.2017


Cestujúci v bratislavskej mestskej hromadnej doprave boli počas predchádzajúcich mesiacov pozitívne prekvapení zážitkami. Bratislavské autobusy totiž čoraz častejšie navštevujú prestížni umelci, ktorí robia z bežnej jazdy autobusom príjemnú bodku za pracovným dňom a nečakaný a bezplatný kultúrny zážitok. Za týmito milými prekvapeniami stojíme my, ITB.

V priebehu tohto leta mali ľudia príležitosť podupkávať si do rytmu príjemných popových melódií Cick2Chick tria, alebo zasmiať sa na vystúpení komika Michaela Szatmaryho, ktorý patrí medzi elitu slovenského stand-up humoru. Napriek jeho miestami tvrdšiemu humoru, ktorý neraz mieril aj medzi Szatmaryho spolucestujúcich, ľudia si jednoznačne vychutnávali uvoľnenie po pracovnom dni.
O pár dní neskôr sme priniesli do Dobrého autobusu tradičné slovenské umenie predstavením fujaristu Martina Brxu, ktorý na fujare nielen hrá, ale dokonca ich aj vyrába. A nielen to: učí ľudí hrať na klasické ľudové nástroje alebo plieskať bičom. Hre na fujaru učil aj slávneho amerického akčného herca Stevena Segala, ktorý je vášnivým hudobníkom a mnohé iné celebrity. Podobne pozitívneho ducha priniesla do autobusu aj balónová show, z ktorej sa tešili najmä detskí spolucestujúci a ich prostredníctvom aj rodičia. Balónové zvieratká totiž majú povolený vstup do vozidiel hromadnej dopravy aj bez náhubku.

A čo sa chystá v bratislavskej hromadnej doprave ďalej? S čoraz sychravejším počasím si môžete byť istí, že vám prinesieme ďalší veselý zážitok. Či bude práve tá vaša cesta autobusom tá „dobrá,“ zistíte prostredníctvom našich a projektových sociálnych sietí.

https://www.facebook.com/ITBdevelopment/

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube