Kariéra

Projektový manažér junior

Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer alebo živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Je súčasťou projektového tímu pre developerské projekty
  • Samostatne realizuje zverené úlohy v projekte
  • Koordinuje a kontroluje prácu asistenta/ brigádnika
  • Získava informácie a eviduje stav v zverených úlohách
  • Rieši obchodnú komunikáciu podľa pokynov project managera
  • Komunikuje s externými dodávateľmi a dohaduje obchodné podmienky v zmysle zverenej kompetencie
  • Koordinuje a kontroluje čas a kvalitu dodávok vo svojej kompetencii
  • Vytvára podklady pre cenové ponuky
  • Ma prehľad o projekte ako celku a o harmonograme pre jednotlivé časti

Iné výhody

  • podpora stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
  • postupná participácia na veľmi zaujímavých projektoch
  • pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov možnosť dlhodobej stability , spolupráce a kariérneho rozvoja
  • pri nástupe vysoká podpora vedenia a celého tímu

Informácie o výberovom konaní

Je to veľmi rôznorodá a náročná práca, ktorej výkon predstavuje beh na dlhú trať. Na druhej strane však poskytuje slobodu organizovania času a zaujímavé inovačné projekty. Je vhodná pre tých, ktorí sa chcú presadiť zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť aj v kariérnom rebríčku a v neposlednom rade veľmi dobré finančné ohodnotenie.
Máte obchodného ducha ? Nemáte problém učiť sa neustále na sebe pracovať ? Na začiatku sa môžete oprieť o kompetentný tím , ktorý Vám rád pomôže . Neskôr sa od Vás očakáva úspešné dokončenie zvereného projektu. Hľadáme energického človeka s výbornými komunikačnými schopnosťami a reprezentatívnym vystupovaním.

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie: stredná škola, vysoká škola (stavebný alebo ekonomický smer)
  • Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Počítačové znalosti: užívateľská znalosť práce s PC ( MS Office, Internet )
  • Vodičský preukaz: B
  • Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Ovláda a efektívne používa MS Word, MS Excel. MS Project výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti - jasná a efektívna komunikácia
  • Efektívne využíva svoj čas, ako aj čas kolegov pri riešení problémov
  • Samostatne rieši i nové (dosiaľ neznáme) úlohy, vyhľadáva informácie a možné riešenia
Tel.: +421 2 321 017 21
E-mail: itb@itb.sk